Näitan kõiki 37 tulemust

Meilt saate osta vitamiinide ja mineraalidega rikastatud looduslikke koerte maiuseid. Rõõmus sabaliputamine on „Dog Festi“ pakki nähes garanteeritud.

Naturaalsed koeramaiused, mis on rikastatud vitamiinide ja mineraalidega, on need, mida vajate mitte ainult selleks, et oma neljajalgset sõpra rõõmustada, vaid ka selleks, et ta oleks terve ja aktiivne. Koerte maiuspalad võimaldavad teie karvastel sõpradel:

  • toetada suuõõne tervist;
  • tarbida kasulikke toidulisandeid;
  • mitte igavleda, sest kuivatatud pulgad ja medaljonid on suurepärased mänguasjad.  

Lemmikutele saab pakkuda ka koeratreeningu maiusi. No milline kutsu keeldub käsku täitmast, kui ta teab, et selle eest ootab teda maitsev tasu?  

Preemia valimisel lähtuge lemmiklooma vanusest, suurusest, tervislikust seisundist, aktiivsusest ja eelistustest. Suurtele loomadele sobivad kuivatatud tihked tooted, mille närimine neile huvi pakub. Pisematele koertele võib valida väikseid poolpehmeid või nätskeid medaljone.

Pöörake tähelepanu ka kuivatatud koeramaiuste koostisele. Need peaksid sisaldama ainult naturaalseid koostisosi, vitamiine ja mikroelemente, mis toetavad lemmiklooma tervist. Vältige värv- ja lõhnaaineid sisaldavaid kahjulikke tooteid. 

Tervislikke koeramaiusi saab osta mitte ainult tavalistest lemmikloomapoodidest, vaid ka internetist. Dog Fest tähendab kvaliteettoodangut, mis töötatakse välja veterinaaride osalusel. Meilt leiab maitsvaid jaanalinnu-, pardi-, talle-, kana-, kalkuni-, veise-, küüliku- ja teisi lihatooteid. Lisaks on tootekirjelduses märgitud valkude, rasvade, kiudainete ja muude komponentide hulk. Seega, kui te hoolite oma lemmiklooma toitumisest, ei ole koeramaiused selles erandiks, vaid meeldivaks lisandiks.

Selleks, et oma neljajalgset sõpra rõõmustada, valige lihtsalt meelepärane maius ja klõpsake nupul „Osta”. Ja kui tekib küsimusi, helistage või kirjutage meile. Dog Festi meeskond aitab alati just teie lemmikloomale mõeldud toodete valikul.